حریم خصوصی

چه اطلاعات شخصی را جمع می کنیم و چرا آن را جمع آوری می کنیم

جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی دربارهٔ شما، تحت «سیاست حریم خصوصی» ما قرار دارد. ما تنها می‌توانیم اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده‌تان از وبسایت برای ما آشکار می‌کنید را برای مقاصد معینی استفاده کنیم که در سیاست حریم خصوصی ما توضیح داده شده است. پذیرش این سیاست، بخشی از توافقنامهٔ شرایط و قوانین استفاده از وبسایت استادشیم می‌باشد.

دیدگاه

وقتی بازدیدکنندگان دیدگاهی در وبسایت استادشیم ثبت می کنند، ما اطلاعات ثبت شده در فرم دیدگاه را جمع آوری می کنیم، همچنین آدرس آی پی بازدیدکننده و سیستم عامل و مرورگر بازدید کننده را برای جلوگیری از ارسال هرزنامه جمع آوری می کنیم.

فرم تماس

ما اطلاعات ثبت شده در فرم تماس و همچنین متاهای اطلاعات مانند: آدرس آی پی، سیستم عامل، مرورگر مورد استفاده و زمان ارسال را برای اهداف آینده در بانک اطلاعاتی وبسایت استادشیم ذخیره می کنیم. ما اطلاعات ارسالی شما را به شرکت های بازاریابی نمی فروشیم و جزئیات اطلاعات شما را در اختیار دیگران نمیگذاریم، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست قضایی.

کوکی ها

اگر شما روی سایت کامنت ارسال کنید، احتمال این هست که اطلاعات شما مثل اسم، آدرس ایمیل و وبسایت تان، در کوکی ها ذخیره شود. این کوکی ها برای صرفه جویی در زمان شماست، به این صورت که در نظرات بعدی، نیازی به پر کردن اطلاعات اولیه به صورت مجدد نخواهید داشت. عمر این کوکی ها، یکسال است.

اگر شما در وبسایت ما اکانت داشته باشید و وارد حساب کاربریتان شوید، یک کوکی جهت اینکه ببینیم آیا مرورگر شما از کوکی پشتیبانی می کند، ساخته می شود. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و بعد از بستن مرورگر، کوکی شما نیز حذف می گردد.

ضمنا زمانی که شما در سایت وارد می شوید، ما چندین کوکی برای ذخیره اطلاعات ورود شما و صفحه نمایش شما ذخیره می کنیم. عمر این کوکی ها دو روز است و عمر کوکی اسکرین یک سال، اگر شما از گزینه “مرا به خاطر بسپار” استفاده کنید، عمر کوکی ها به دو هفته خواهد رسید. همچنین این کوکی ها بعد از اینکه از حساب کاربری خود خارج شوید، حذف خواهند شد.

اگر شما در وبسایت، یک پست را ویرایش و یا منتشر کنید، یک کوکی که حاوی هیچ اطلاعات شخصی ای نیست، در مرورگر شما ذخیره می گردد، عمر آن یک روز است و فقط برای اینکه مشخص باشد یک پست منتشر/ویرایش شده ساخته می شود.