پرسش های متداول

استادشیم مرجع تخصصی آموزش آنلاین ویدیویی فارسی است که امکانات مورد نیاز برای افزودن یا خریداری یک دوره آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه به پرسش های متداول شما پاسخ می دهیم:

چطور به استادشیم اعتماد کنیم؟

استادشیم دارای نشان اعتماد الکترونیک از وزرات صنعت و معدن و تجارت و نشان ساماندهی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

آیا افزودن دوره آموزشی در استادشیم هزینه ای دارد؟

در حال حاضر 30 درصد کارمزد از مبلغ پرداخت شده توسط دانشجویان از مدرس کسر می شود، اما برای آموزش های رایگان کارمزدی وجود ندارد.

برای افزودن دوره آموزشی به چه امکاناتی نیاز دارم؟

برای افزودن دوره آموزشی بهتر است از لپ تاپ استفاده نمایید، چون ضبط تصویر و صدا باید با کیفیت مطلوبی صورت بگیرد، در صورتی که کیفیت میکروفون لپ تاپ شما پایین است می توانید از هندزفری موبایل یا هدست استفاده کنید. همچنین برای افزودن دوره باید اطلاعات کاملی در دوره آموزشی وارد شود که تکمیل این موارد با تبلت و موبایل کار سختی است.

از چه نرم افزاری برای ضبط دوره آموزشی استفاده کنم؟

در حال حاضر ما در استادشیم از نرم افزار Camtasia استفاده می کنیم.

دانشجویان من چگونه می توانند در دوره آموزشی شرکت کنند؟

دانشجویان شما برای شرکت در دوره آموزشی باید ابتدا در سایت استادشیم ثبت نام کرده و سپس اقدام به خرید دوره آموزشی شما نمایند، سپس به تمام اطلاعات دوره آموزشی از قبیل، فصل ها، ویدیو ها، اسلاید ها، فایل ها، آزمون ها دسترسی خواهند داشت.

نحوه تسویه حساب با مدرس دوره آموزشی به چه صورت است؟

بعد از تایید مدیر بخش و ثبت دوره آموزشی شما در سایت، استادشیم کل مبلغ حاصل از فروش شما را به شماره کارت ثبت شده در حساب کاربری واریز می نماید. تسویه درآمد حاصل از فروش دوره های آموزشی در روز چهارشنبه هر هفته انجام می شود.

آیا این امکان هست که مبلغ دوره به صورت مستقیم به حساب مدرس واریز گردد؟

در حال حاضر خیر. هزینه پرداختی دانشجویان به حساب استادشیم منتقل می شود.

من یه دوره آموزشی منتشر کرده ام ولی هنوز بر روی وبسایت منتشر نشده است، علت آن چیست؟

دوره آموزشی شما حداکثر طی 24 ساعت کاری بررسی می شود و در صورتی که نیاز به اصلاح نداشته باشد بر روی سایت منتشر خواهد شد. در پاره ای از مواقع ممکن است دوره آموزشی شما نواقصی داشته باشد که از طرف دپارتمان آموزش برای شما پیام ارسال می شود که برای اصلاح دوره آموزشی اقدام نمایید.

یک دوره آموزشی را تا چه زمانی می توانم به فروش برسانم؟

شما می توانید تا هر زمانی که نیاز داشته باشید دوره آموزشی خود را به فروش برسانید و محدودیتی برای ثبت دوره جدید نیز نخواهید داشت.

استادشیم برای فروش بیشتر دوره آموزشی چه کمکی می کند؟

برای اصلاع رسانی و افزایش میزان دیده شدن و فروش استادشیم تبلیغاتی را در شبکه های مجازی و وبسایت ها منتشر می کند، همچنین در صورت تایید دپارتمان آموزش دوره آموزشی شما برای افزایش فروش به صورت دوره ویژه تغییر می کند.