درباره ما

معرفی استادشیم

مجموعه ی استادشیم تیم جوان و متخصصی از اساتید توانمند و مجرب می باشد که با چشم انداز وسیعی در حوزه ی آموزش آنلاین تشکیل شده است. این مجموعه با هدف ترویج آموزش های نوین و مدرن سعی در سهولت فراگیری جامعه ی آموزشی ایران دارد.

تیم آموزشی استادشیم بر پایه‌ی تحقیق، شناسایی و تغییرات روزافزونِ جامعه ی مهندسین با مهارت هایی از جمله آشنایی با رشته های عمران و معماری شروع به فعالیت نمود. در همین راستا بستری برای همۀ افراد با شرایط مختلف ایجاد شده است تا از آموزش های کاربردی، فایل ها، آزمون ها، مقالات، تمرین‌ها و پشتیبانی هر درس و نرم افزار توسط استاد مربوطه که تنها بخشی از قابلیت های این مجموعه می باشد استفاده نمایند.

چشم انداز استادشیم

استادشیم با تفکر مثبت ترویج و پیشرفت علم در جامعه ی آموزشی پا به عرصه نهاد. این مجموعه با هدف توسعه ی آموزش رشته های تحصیلی و تولید مقالات و آزمون های رایگان برای تمامی رشته ها با قدرت به کار خود ادامه می دهد و با شناسایی و همگام شدن با تغییرات فناوری و همچنین نیاز جامعه، پا به عرصه های بزرگ تر و مهیج تر می گذارد.

آنچه در استادشیم نصیب شما می شود

  • با شرکت در دوره های آموزشی غیر حضوری (از سراسر دنیا) می توانید از تجربیات و مهارت های اساتید رشته های عمران، معماری و نرم افزارهای تخصصی آنها استفاده نمایید.
  • در مجموعه‌ی استادشیم می‌توان با مرور مباحث، شرکت در آزمون های هر دوره و انجام تمرین های هر جلسه از دوره، فضای آموزشی جدیدی را تجربه کنید و در جلسات بعدی ضعف‌ها و نیازهای خود را نیز برطرف نمایید.
  • در تمام طول دوره می توانید از پشتیبانی اختصاصی مدرس همان دوره، پیام‌رسان و تلفن استادشیم استفاده نمایید.
  • در آزمون های نهایی هر دوره شرکت کنید و با قبولی در آن، مباحث فراگرفته را با بالاترین کیفیت مخصوص بازار کار ارائه دهید.

ارتباط با استادشیم

آدرس: گیلان، رودسر، دریاوارسر، بلوار ولیعصر، بن‌بست هدایتی، طبقه دوم
تلفن: 2896 4263 013
ایمیل:  info@ostadshim.com